• Do zleconych nam czynności księgowych podchodzimy z maksymalną starannością. Choć nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowo-podatkowej, przez cały czas się szkolimy i rozwijamy.

  • Cena naszych usług księgowych jest dopasowana do Twoich możliwości. Ty decydujesz czy będziemy odbierać dokumenty z Twojego biura, czy też wyślesz nam je pocztą, mailem lub przywieziesz je nam sam. Nasza cena jest składową Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości.

  • Jesteśmy dynamiczni, pełni młodzieńczego entuzjazmu i lubimy to co robimy. Jesteśmy dla Ciebie, po to byś czuł się bezpiecznie. W naszej firmie zawsze jesteś mile widzianym Gościem a zarazem naszym Partnerem.

 

Odpis KRS online – za darmo

31-08-2012

Osoby, które potrzebują pobrać aktualne dane z Krajowego Rejestru Sądowego obejmujące rejestr przedsiębiorców lub rejestr stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji, mają możliwość zrobić to bezpłatnie, wchodząc na stronę internetową Ministerstwa Sprawiedliwości:
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu.
Podmioty gospodarcze możemy wyszukiwać wskazując numer NIP, lub Regon, lub KRS, lub podając nazwę Podmiotu.

Co ważne – odpisy KRS pobierane z systemu Ministerstwa Sprawiedliwości, są tak samo ważne i honorowane, jak płatne odpisy pobierane w Centralnej Informacji KRS.

Aby dokument był honorowany, w myśl art. 4 ust. 4aa ustawy o KRS, musi spełniać cechy, umożliwiające jego weryfikację z danymi zawartymi w rejestrze, takie jak:

  • adres strony internetowej, na której zamieszczone są aktualne informacje o podmiotach wpisanych do KRS,
  • forma graficzna zgodna z załącznikami nr 12 i 13 do rozporządzenia,
  • identyfikator wydruku.
O Lucre
Lucre – Usługi Księgowe to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie. Zapewniamy obsługę rachunkową, rozliczamy pracowników, wspieramy i doradzamy w biznesie. W internecie najłatwiej znaleźć nas pod hasłem biuro rachunkowe warszawa
Nasi Klienci
Porady
Czy masz już swój Profil Zaufany? Nie?...
04-05-2017

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwiać sprawy urzędowe online w serwisach administracji publicznej, bez wychodzenia z domu. Prowadzisz firmę – z pewnością ułatwi.

Przeczytaj więcej...